2016-12-05
Список
переможців щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» серед дітей та учнівської молоді
Молодша вікова категорія (6 – 9 років)
Диплом
I ступеня
Ошурко Максим, учень Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олексіївської сільської ради Голопристанського району, керівник Чен Катерина Анатоліївна; Гиніна Анна, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області», керівник Походай Наталя Петрівна. Диплом II ступеня | ||
Давиденко Анастасія, Шаповал Кароліна, вихованки комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради Херсонської області; Добровольська Діана, учениця Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району, керівник Урсал Діна Олексіївна; Сулімовська Орина, вихованка комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв», керівник Тюкалова Олена Юріївна. Диплом III ступеня | ||
Свірський Дмитро, учень Антонівської загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради, керівник Діакону Світлана Володимирівна; Борисов Олександр, учень Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Петрова Н.М.; Ковнер Олеся, учениця Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Воронова Лариса Михайлівна; Бондар Анна, учениця Зеленівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №38 Херсонської міської ради, керівник Дубко Надія Олександрівна. |
Середня вікова категорія (10 – 13 років)
Диплом
I ступеня
Кареба Максим, учень Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Кареба Людмила Сергіївна; Лашкул Вероніка, учениця Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради Херсонської області, керівник Шовгеля В.В.; Несмеянов Ігор, учень Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Куліш О.А. Диплом II ступеня | ||
Кохальський Володимир, учень Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малокопанівської сільської ради голо пристанського району, керівник Садова Оксана Олександрівна; Коновалов Сергій, вихованець театру-студії «Сувенір» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Моргунова Ганна Йосипівна; Калан Софія, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ганжа Ольга Олексіївна; Одінцова Олена, вихованка комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв», керівник Тюкалова Олена Юріївна Диплом III ступеня | ||
Фендик Олександра, учениця Новозбур`ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Новозбур'ївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, керівник Кравцова Ольга Василівна; Грицишина Катерина, учениця Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Херсонської області, керівник Велесик І.О.; Ішханян Нонна, учениця Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради Херсонської області, керівник Сахно Альона Леонідівна; Гордієнко Максим, учень Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад № 2 Каховської районної ради Херсонської області, керівник Кошель Тетяна Василівна. |
Старша вікова категорія (14 – 17 років)
Диплом
I ступеня
Улік Катерина, учениця Новозбур`ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новозбур'ївської сільської ради Голопристанського району, керівник Перегудова Наталія Анатоліївна; Стрілець Алла, учениця Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія» Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Плакаєва Олена Володимирівна; Кравчук Анна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка сценічного мистецтва «Маска» Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва генічеської районної ради Херсонської орбласті, керівник Кухтіна Марина Володимирівна. Диплом II ступеня | ||
Людоговська Карина Володимирівна, учениця Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю», керівник Тригуб Наталія Володимирівна; Сердюк Дар’я, учениця Громівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Новотроїцької районної ради Херсонської області, керівник Котляр Тетяна Володимирівна; Шахунова Валерія, учениця Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради, керівник Богданова Інна Петрівна; Худенко Віолетта, учениця Східненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Місюра А.М. Диплом III ступеня | ||
Дрозд Владислав, учень навчально-виховного комплексу "Чаплинська школа-гімназія" Чаплинської районної ради Херсонської області, керівник Васик Людмила Трофимівна; Чижикова Яна, учениця Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради Херсонської області, керівник Коновалова Ольга Павлівна; Худик Олег, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим виченням англійської мови Новокаховської міської ради Херсонської області, керівник Гречана Оксана Анатоліївна; Ігнатенко Владислав, учень навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад-загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2» Новокаховської міської ради Херсонської області, керівник Реуцька Олена Асхеланівна. |
Автори-виконавці
Диплом
I ступеня
Кожевникова Марина, учениця Дніпровської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерського району, керівник Колесніченко Т.В. Диплом II ступеня | ||
Ходанович Анастасія, учениця Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Горбенко Л.О. Диплом III ступеня | ||
Куліш Олександр, учень Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, керівник Куліш О.А. |
Професійно-технічні навчальні заклади – майстри художнього читання
Диплом
I ступеня
Проскуренко Дмитро, учень Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона», керівник Нікулін Андрій Петрович; Ленчевська Владислава, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», керівник Глібчук Вікторія Павлівна. Диплом II ступеня | ||
Гапша Владислав, учень Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона», керівник Нікулін Андрій Петрович; Бевзенко Інна, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна; Савченко Юлія, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна. Диплом III ступеня | ||
Джердж Тарас, учень Державногно професійно-технічного навчального закладу «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», керівник Сірош Ірина Володимирівна; Мухтеремова Ельмаз, учениця професійно-технічного училища № 27 м. Генічеська Херсонської області, керівник Гаркуша Вікторія Павлівна; Михайлова Юлія, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», керівник Глібчук Вікторія Павлівна; Недолуженко Богдана, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», керівник Кушнірук Ніна Михайлівна. |
Професійно-технічні навчальні заклади – автори-виконавці
Диплом
I ступеня
Джиоєва Катерина Сергіївна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», керівник Сірош Ірина Володимирівна. II ступеня | ||
Орленко Вікторія, учениця Цюрупинського професійного ліцею, керівник Рудік Аліна Михайлівна. Ожогіна Ладислава, учениця Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства», керівник Сухенко Наталя Володимирівна. |