Гурток «Розпис по дереву» налічує 15 учнів. Заняття проходять двічі на тиждень на базі державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну».

Протягом навчального року учні вивчають види декоративно-прикладного мистецтва та роль декоративно-ужиткового мистецтва у збереженні традицій, звичаїв та обрядів українського народу. Також вчаться виконувати елементи петриківського розпису від найпростіших до складних, розрізнювати та підбирати фарби залежно від виду розпису та призначення виробу. Вміють стилізувати рослинні елементи, створюючи різноманітні композиції.

На заняттях учні виховують свій власний естетичний смак та світогляд, розвивають творчу уяву, фантазію, створюють індивідуальний стиль роботи.

Гурткова робота забезпечує учням емоційний контакт з однолітками, має виховний вплив та сприяє розвитку необхідних вмінь та навичок з петриківського розпису.

/Files/images/00_zer6/Калініченко Наталя В\'ячеславівна.JPG/Files/images/00_zer6/P5220603.JPG/Files/images/00_zer6/DSC_8089.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi