Гурток «Народні ремесла» був створений при ХДБХТ у 2013 році. Охоплює дітей віком від 5 до 7 років, Таврійського мікрорайону. Пріоритетними завданнями навчання є - забезпечення індивідуальності, самоцінності, самобутності дитини, як активного носія суб'єктивного досвіду. Розвиток відбувається в індивідуальному темпі на основі добровільності та варіативності. Дієвим аспектом навчання є - продуктивна діяльність спрямована на практику, що сприяє набуттю власного творчого досвіду.

Гурток працює за програмою з позашкільної освіти «Мистецтво нашого народу», яка включає широкий спектр предметів: малюнок, ліплення ( пластилін, біокераміка), робота з папером, декоративний розпис, виготовлення іграшок, флористика, бісероплетіння, ткацтво.

Саме через вивчення народних ремесел і мистецтв дитина залучається до одвічних цінностей свого народу – витинанка, писанкарство, декоративний розпис, ткацтво, народна іграшка, та інших народів – орігамі , квілінг..

Такий комплекс дозволяє всебічно розвивати творчі здібності дитини, а також допомагає приєднатися до цінностей народного мистецтва та духовної спадщини інших народів.

А ми протягнемо до ремесел руки,

Відродимо традиції й пісні.

Мистецтв народних хай наука

Освятить наші душі й наші дні!

/Files/images/00_zer6/Масс Олена Анатоліївна.jpg/Files/images/00_zer6/DSC06776.JPG/Files/images/00_zer6/DSC07093.JPG/Files/images/00_zer6/DSC07097.JPG/Files/images/00_zer6/DSC07130.JPG/Files/images/00_zer6/DSC07285.JPG/Files/images/00_zer6/IMG_1727.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi