/Files/images/1.JPG/Files/images/DSC_0068.JPG/Files/images/DSC_0049.JPG/Files/images/14.JPG/Files/images/13.JPG/Files/images/12.JPG/Files/images/11.JPG/Files/images/10.JPG/Files/images/9.JPG/Files/images/8.jpg/Files/images/7.jpg/Files/images/6.jpg/Files/images/5.jpg/Files/images/4.JPG/Files/images/2.JPG/Files/images/00sonechko_vd/_DSC2384_thumb.jpg/Files/images/00sonechko_vd/_DSC2452.JPG/Files/images/00sonechko_vd/_DSC2608_thumb.jpg/Files/images/00sonechko_vd/Ангелы_thumb.jpg/Files/images/00sonechko_vd/релеве_thumb.jpg/Files/images/00sonechko_vd/_DSC2159_thumb.jpg
Дитячий хореографічний колектив «Капелька» створено у 2008 році. Керівник колективу Йолохова В.А. - член Херсонського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, засновник та головний балетмейстер ансамблю, хореограф – постановник.

У колективі навчаються діти віком від 4 до 10 років. Репертуар складається з різноманітних хореографічних композицій, де є номери народної та сучасної дитячої хореографії.

Діти учасники та переможці конкурсів - ІІІ обласний конкурс малих форм хореографії «Зимова казка» (ІІІ місце у номінації сучасна хореографія, ІІІ місце у номінації демі-класика), Відкритий чемпіонат Миколаївської області 2010(І місце у програмі шоу), V відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Скадовськ збирає друзів»(ІІ місце у номінації народна хореографія, ІІІ місце у номінації сучасна хореографія), Всеукраїнський конкурс хореографічних колективів «Натхнення» ( І місце у номінації демі-класика, ІІІ місце у номінації естрадна хореографія), відкритий всеукраїнський фестиваль хореографічних колективів м.Київ ( І місце ювенали у номінації естрадна хореографія велика форма, ІІ місце у категорії діти соло), Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості,таланта та краси «Зоряні крила»(І місце у номінації сучасний танець-середня,старша групи), ІІ місце у номінації сучасний танець-молодша група) учасники фестивалю-конкурсу військово-патріотичної пісні та танцю «Оберіг».

Професійне зростання колективу, різноманітний репертуар – все це сприяє успішному розвитку дитячого хореографічного колективу «Капелька».

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi